131
edits
(add nuorai) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
(added asabuoı) |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| {{t|nuoraı}} || {{lr|Aug|2024}} || [[nano]] || dream object || "(talk about meta!)" | | {{t|nuoraı}} || {{lr|Aug|2024}} || [[nano]] || dream object || "(talk about meta!)" | ||
|- | |||
|{{t|asabuoı}} | |||
|May 2025 | |||
|[[User:Neuekatze|nıqkato]] | |||
|being unable to sleep even though being extremely sleepy | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Category:Culture]] | [[Category:Culture]] | ||
[[Category:Vocabulary]] | [[Category:Vocabulary]] | ||
edits